گوشی موبایل

آغاز تولید نمایشگر آیفون 16 از ژوئن

بر اساس گزارش جدید تحلیلگر راس یانگ، انتظار می رود تولید آیفون 16 در ماه ژوئن آغاز شود. این با برنامه تولید معمول اپل برای گوشی‌های هوشمند پرچمدار خود مطابقت دارد و فاش می کند در اواسط سپتامبر عرضه شود.

یانگ همچنین اطلاعاتی در مورد ارقام فروش احتمالی برای سری آیفون 16 ارائه می دهد. او پیش‌بینی می‌کند که آیفون 16 و 16 پرو رهبران اولیه فروش خواهند بود، در حالی که تقاضا برای مدل‌های پلاس (16 پلاس و 16 پرو مکس) ممکن است در ابتدا کند باشد. با این حال، یانگ فاش کرده که این می‌تواند تابستان آینده تغییر کند زیرا کاربران عمر باتری بیشتر را در اولویت قرار می‌دهند، ویژگی که معمولاً با تلفن‌های بزرگ‌تر مرتبط است.

این پیش‌بینی‌ها در کنار عکس‌های لو رفته قبلی از مدل‌های سری آیفون 16 قرار می‌گیرند، که بحثی را در مورد بازگشت طراحی دوربین عمودی برای آیفون 16 و 16 پلاس، یادآور دوران آیفون X ایجاد کرد.

آیفون 16 پرو مکس که در تصاویر فاش شده در سمت چپ قرار گرفته است، به نظر می رسد بزرگ ترین آیفون 16 پرو مکس با نمایشگر 6.9 اینچی باشد که از نمایشگر 6.7 اینچی آیفون 15 پرو مکس فعلی پیشی گرفته است.

آغاز تولید نمایشگر آیفون 16 از ژوئن

در دیگر خبرها طبق گزارش‌های اخیر، آیفون 16 پرو مکس ممکن است اواخر امسال با نمایشگری بزرگ‌تر در مقایسه با نسل فعلی گوشی پرچم‌دار اپل عرضه شود.

اکنون، تصاویری از یک مدل ساختگی برای گوشی ادعا شده در کنار آیفون 15 پرو مکس به صورت آنلاین منتشر شده است. طبق تصاویری که یک افشاگر در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشته، صفحه نمایش گوشی امسال می تواند کمی بزرگتر باشد. سری آیفون 16 اپل نیز با یک دکمه اختصاصی ‘Capture’ عرضه می شود که در عکس های فاش شده نیز قابل مشاهده است.

یک منبع اطلاعاتی معروف به Majin Bu (X: @MajunBuOfficial) سه تصویر از آیفون 16 پرو مکس شایعه شده را منتشر کرد. برای مقایسه، تصاویر شامل مدل ساختگی این گوشی، در کنار پرچمدار نسل فعلی این شرکت  یعنی آیفون 15 پرو مکس هستند. طبق گزارش‌ها، آیفون 16 پرو مکس از نمایشگری 6.9 اینچی بهره می‌برد که به این معنی انتظار می‌رود صفحه نمایش آن 0.2 میلی‌متر بزرگ‌تر از مدل قبلی خود باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا