گوشی موبایل

گلکسی زد فولد 6 نمایشگر بیرونی عریض‌تری دارد

انتظار می رود دومین رویداد Unpacked سامسونگ در سال 2024 طی ماه جولای در پاریس اجرا شود. این رویداد احتمالا شامل معرفی گلکسی Z Flip 6، Z Fold 6 و مدل های جدید Galaxy Watch و Galaxy Buds می شود.

افشای اطلاعات پیرامون گلکسی زد فولد حاکی از آن است که این دستگاه نسبت به نسل قبلی خود دارای صفحه نمایش بیرونی وسیع‌تری خواهد بود. به نظر می رسد که این موضوع توسط یک گزارش از منبع داخلی صنعت IceUniverse تایید شده است.

این کارشناس اطلاعاتی اخیراً تصویر بخشی از صفحه نمایش خارجی Z Fold 6 را در X به اشتراک گذاشته است. در حالی که دستگاه را به طور کامل نشان نمی دهد، حاشیه های متقارن را در صفحه نمایش بیرونی آشکار می کند.

طبق گزارش‌ها، سامسونگ نسبت صفحه نمایش بیرونی را افزایش می‌دهد تا هنگام باز کردن گوشی، قابلیت استفاده بهتری داشته باشد. با این حال، طبق شایعات، این نمایشگر عریض‌تر با ابعاد پیکسل Fold یا وان پلاس Open مطابقت ندارد.

گلکسی زد فولد 6 نمایشگر بیرونی عریض‌تری دارد

علاوه بر این، IceUniverse در پاسخ به یکی از کاربران X، توضیح داده است که احتمالاً امسال تنها یک مدل از Z Fold 6 وجود خواهد داشت. عرضه Z Fold 6 Ultra ممکن است زمان بیشتری طول بکشد.

همچنین شایعاتی در مورد نسخه مقرون به صرفه گلکسی Z Fold FE وجود دارد و شایعه جدیدی نشان می دهد که Galaxy Z Fold باریک نیز در دست ساخت است. با این حال، بعید به نظر می رسد که این افشاگری ها درست باشد، زیرا کار و تمایز سه مدل دیگر فولد برای سامسونگ چالش برانگیز است.

اگر جزئیات جدیدی در مورد گلکسی زد فولد 6 یا هر سطح تاشوی بعدی سامسونگ وجود داشته باشد، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا