گوشی موبایل

جدیدترین تصاویر زنده گلکسی زد فولد 6 منتشر شد

همه نشانه‌ها حاکی از معرفی سامسونگ گلکسی زد فولد 6 در تاریخ 10 جولای 2024 است. تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که از شایعات و افشاگری‌ها استفاده کنیم که بسیار زیاد بوده‌اند. با توجه به اینکه رونمایی در کمتر از یک ماه آینده انجام می‌شود، دیدن واحدهای ساختگی که اغلب برای کمک به تولیدکنندگان در ساخت قاب‌ها و سایر لوازم جانبی راه خود را به جهان باز می‌کنند، منطقی است.

ما در حال مشاهده اولین تصاویر مدل های ساختگی در وب هستیم. امروز، چند تصویر از افشاگر @UniverseIce در X (توئیتر سابق) منتشر شد. عکس‌ها یک واحد ساختگی فرضی از سامسونگ گلکسی زد فولد 6 را نشان می‌دهند. همه چیزهایی که در اینجا می‌بینیم با همه شایعات و افشاگری‌هایی که قبلاً دیده‌ایم مطابقت دارد.

جدیدترین تصاویر زنده گلکسی زد فولد 6 منتشر شد
همانطور که می بینید، یک مقایسه جانبی بین سامسونگ Galaxy Z Fold 5 فعلی و Galaxy Z Fold 6 وجود دارد. شما می توانید به صفحه نمایش خارجی گسترده‌تر توجه کنید که استفاده از صفحه نمایش بیرونی را بسیار راحت تر می کند. این تصاویر همچنین از این شایعه پشتیبانی می‌کنند که طراحی اکنون جعبه‌دارتر است و همانطور که شایعات نشان می‌دهند قاب آن مطمئناً جنس تیتانیومی دارد و شامل سه دوربین عقب هم می شود.

در حال حاضر، هیچ دلیلی نداریم که باور کنیم این تصاویر ساختگی لو رفته برای گلکسی زد فولد 6 نامشروع یا متفاوت از آنچه در گوشی آینده خواهیم دید، هستند. به هر حال، آنها در میان بهترین عکس های لو رفته از دستگاه هستند که ما دیده ایم، جدای از رندرها. با این حال، مثل همیشه، تا زمانی که رونمایی نشده باشد، هیچ چیز رسمی نیست.

منبع
androidauthority

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا