گوشی موبایل

آیفون 17 با طراحی باریک تر از راه می رسد

اپل قصد دارد در سال جاری سری آیفون 16 را در چهار مدل معرفی و عرضه کند. برای سال 2025 نیز سری آیفون 17 از راه خواهد رسید که طراحی و ویژگی های ظاهری قابل توجهی دارند.

برند کوپرتینویی با رونمایی از مدل های 11 و 13 اینچی آیپد پرو با چیپ M4، مهارت های مهندسی خود را به مرحله جدید رساند. هر دو تبلت دارای ضخامت 5.3 میلیمتر و 5.1 میلیمتر هستند که آنها را به باریک ترین محصولات این شرکت تبدیل می سازد. با این حال، اپل در اینجا متوقف نمی‌شود، زیرا عرضه جدیدترین آیپد پرو تنها شروع راهبرد جدید این شرکت برای معرفی دستگاه‌هایی با طراحی شیک‌تر است. طبق آخرین گزارش، آیفون 17 در رتبه بعدی در این لیست قرار دارد و انتظار داریم که سری به طور قابل توجهی باریک باشد.

آیفون 17 با طراحی باریک تر از راه می رسد

تغییرات طراحی داخلی مختلف اپل در گذشته شاهد عرضه باتری‌های L شکل اسپورت، مادربردهای ساندویچی و سایر رویکردهای آیفون برای صرفه جویی در فضا بوده است. با آیفون 16، به نظر می رسد که کل مجموعه دارای سلول های باتری L شکل هستند زیرا گفته می شود حتی مدل پایه نیز طراحی مشابهی دارد. به نظر می رسد که اپل این تغییرات را تصادفی انجام نداده است، اما همانطور که مارک گورمن در آخرین نسخه خبرنامه “Power On” خود گفته است، برنامه های بلندپروازانه تری برای آینده دارد.

او اشاره می کند که آیفون 17 از بدنه باریک‌تری برخوردار بوده و غول فناوری قصد داشته مدل های آینده مک بوک پرو و ​​اپل واچ را نیز شیک تر سازد. متأسفانه، Gurman مشکلات استفاده از یک شاسی باریک تر را آشکار نکرد، اما شاهد بودیم که جنبه‌های منفی در محدوده آیپد پرو مدل M4 رویت شده است. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

 

منبع
wccftech

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا