گوشی موبایل

سامسونگ به دنبال پشتیبانی بهتر Super HDR گلکسی اس 24 در اینستاگرام است

به نظر می رسد که سامسونگ همچنان در حال کار با پلتفرم رسانه اجتماعی اینستاگرام است تا یک کلید روشن/خاموش اختصاصی Super HDR را برای سری گلکسی اس 24 ارائه کند. قابل ذکر است، این ویژگی از زمانی که حدود 2 ماه پیش معرفی شد، در دست توسعه بوده است.

با تغییر/خاموش سوپر HDR جدید اینستاگرام، این شرکت می‌خواهد به کاربران گلکسی اس 24 امکان کنترل نحوه مشاهده فیدهای اینستاگرام خود را بدهد. به طور پیش فرض، قابلیت Super HDR برای کاربر فعال است و این تضمین می کند که محتوای ظاهر شده در فیدهای اینستاگرام با حداکثر روشنایی و جنب و جوش نمایش داده شود.

با این حال ممکن است برای همه مناسب نباشد. برای رفع این مشکل، سامسونگ و اینستاگرام در حال برنامه‌ریزی هستند تا کلید روشن/خاموش Super HDR را به فیدهای اینستاگرام معرفی کنند و آن را به صورت پیش‌فرض در گلکسی اس 24 قرار دهند. به گفته یکی از مدیران سامسونگ، این تغییر پس از بررسی بازخورد کاربران برای بهبود ویژگی Super HDR در حال انجام است.

سامسونگ به دنبال پشتیبانی بهتر Super HDR گلکسی اس 24 در اینستاگرام است

هر زمان که این گزینه وارد شود، به کاربران این امکان را می دهد که فیدهای اینستاگرام خود را مطابق ترجیحات خود مشاهده کنند، یعنی با یا بدون HDR. ناظر همچنین خاطرنشان می کند که هرگونه پیشرفت در مورد این ویژگی از طریق برنامه سامسونگ Members به ​​اطلاع کاربران خواهد رسید.

جدا از این، انتظار می‌رود سامسونگ عملکرد دوربین در فضای باز گلکسی اس 24 اولترا را با به‌روزرسانی One UI 6.1.1 که انتظار می‌رود در رویداد Unpacked آینده معرفی شود، بهبود بخشد. انتظار می‌رود گلکسی Z Flip6 و گلکسی Z Fold6 به‌روزرسانی One UI 6.1.1 را ارائه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا