گوشی موبایل

طراحی گوشی مایکروسافت Surface Duo 3 لو رفت

مایکروسافت در سال 2023 تولید دستگاه‌های تاشو خود را معروف به Surface Duo متوقف کرد. با این حال، گفته می‌شود که این شرکت جدیدترین محصول را به سمت یک گوشی تاشو متمایل کرده و طبق گزارش‌ها، مایکروسافت Surface Duo 3 را قبل از کنار گذاشتن آن ساخته است.

یک پتنت اخیراً کشف شده نشان می‌دهد که نسل بعدی دستگاه سرفیس با یک صفحه نمایش پیوسته و یک پایه در عقب ظاهری شبیه به آن داشته است. این پیشرفت پس از کشف حق اختراع مشابه در ماه مارس رخ می دهد که نشان می دهد Surface ممکن است هنوز آن را عرضه کند.

طبق یک درخواست ثبت اختراع که توسط PatentlyApple کشف شده، مایکروسافت ممکن است برنامه‌های مربوط به دستگاهی را که می‌توانست به Surface Duo 3 تبدیل شود، کنار گذاشته باشد. این پتنت نشان می‌دهد که این دستگاه دارای یک صفحه نمایش پیوسته واحد است، تغییر بزرگی نسبت به Surface Duo با دو صفحه. هرگز به درستی عرضه نشد و سال گذشته توسط شرکت تعطیل شد.

طراحی گوشی مایکروسافت Surface Duo 3 لو رفت

این دستگاه دارای یک پایه متصل مغناطیسی در عقب است که به کاربر امکان می‌دهد آن را به صورت عمودی یا افقی روی میز قرار دهد، بدون اینکه نیازی به لوازم جانبی یا قاب‌های شخص ثالث باشد. این پتنت همچنین سیستم دوربین سه گانه در عقب دستگاه تاشو با ماژولی شبیه به مدل های آیفون پرو اپل را فاش می‌کند. یکی دیگر از عناصر طراحی دستگاه دکمه پاور آن است که می تواند برای باز کردن آن استفاده شود. در تئوری، این امر باعث می شد باز کردن آن به صورت دستی اضافی نباشد.

گفته می شود که این پتنت در 20 ژوئن در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ثبت شده است.  به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع
gadgets360

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا