گوشی موبایل

شیائومی میکس فولد 4 در بازار جهانی به فروش نمی رسد

گفته می شود که میکس فولد 4 شیائومی به عنوان جانشین میکس فولد 3 در دست ساخت است. در حالی که منتظر اعلام رسمی رونمایی هستیم، یک منبع آگاه ادعا می کند که گوشی آینده در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. اما گزارش رسانه ای دیگر این شایعه را در تکذیب کرد. محصولات تاشوی قبلی شیائومی فقط در بازارهای چین برای خرید در دسترس بوده است.

علاوه بر در دسترس بودن این گوشی، جزئیاتی در مورد طراحی آن نیز منتشر شده است. گفته می شود شیائومی میکس فولد 4 با نمایه ای بسیار باریک عرضه می شود. افشاگر Ice Universe (UniverseIce@) در X نظر داد که شیائومی میکس فولد 4 در بازارهای جهانی خارج از چین عرضه خواهد شد. گفته می شود این گوشی دارای ضخامت 9 میلیمتری است و ادعا می شود که به عنوان باریک ترین گوشی تاشو معرفی می شود.

شیائومی میکس فولد 4 در بازار جهانی به فروش نمی رسد

به احتمال زیاد در مقابل گوشی هایی مانند آنر Magic V3 قرار خواهد گرفت که قرار است در 12 جولای به طور رسمی عرضه شود. با این حال، گزارش GizmoChina به نقل از منابع داخلی، بیان می‌کند که میکس فولد 4 در بازارهای جهانی عرضه نخواهد شد. طبق گزارش ها، شماره مدل «24072PX77C» و «24076PX3BC» است. گفته می شود اولی متعلق به نسخه ارتباط ماهواره ای دستگاه است، در حالی که دومی بدون ارتباط ماهواره ای ارائه می شود. حرف C در انتهای شماره مدل ها می تواند منحصر به چین باشد. بر اساس گزارش‌ها، این دستگاه دارای اسم رمز «goku» و شماره مدل داخلی «N18» است.

اگر شیائومی میکس فولد 4 در دسترس جهانی باشد، باید با گلکسی زد فولد 6 آینده سامسونگ که در 10 جولای عرضه می‌شود، رقابت جدی داشته باشد.

 

منبع
gadgets360

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا