گوشی موبایل

سامسونگ گلکسی زد فولد 6 اسلیم مدلی با نمایشگر بزرگتر است

سامسونگ تصمیم دارد سری گلکسی زد 6 را در 10 جولای امسال رونمایی کند. اکنون اطلاعاتی درباره گلکسی زد فولد 6 اسلیم به عنوان مدل دوم از سری رد فولد 6 منتشر شده است.

به گفته TheElec، سامسونگ حقیقتا در حال کار بر روی نسخه باریک‌تر Z فولد 6 با صفحه نمایش بزرگ‌تر است. این گزارش ادعا می‌کند که این گوشی دارای صفحه نمایش کاور 6.5 اینچی و صفحه‌نمایش داخلی 8 اینچی گسترده بوده که از نمایشگرهای 6.3 و 7.6 اینچی استاندارد مدل ساده زد فولد 6 بالاتر است.

طبق گزارش‌ها، گوشی گلکسی زد فولد 6 اسلیم برای عرضه در سه ماهه چهارم سال 2024 برنامه‌ریزی شده و تولید محدود آن بین 400000 تا 500000 دستگاه است. در دسترس بودن نیز محدود خواهد شد و چین یکی از معدود بازارهای شایعه شده است.

سامسونگ گلکسی زد فولد 6 اسلیم مدلی با نمایشگر بزرگتر است

به نظر می رسد هدف سامسونگ نشان دادن توانایی ایجاد یک گوشی تاشو نازک تر در مقایسه با مدل های فعلی آن باشد. با این حال، گزارش شده که دستیابی به این مشخصات باریک‌تر به قیمت پشتیبانی از S Pen تمام شده، زیرا دیجیتالیزر مورد نیاز برای عملکرد قلم حذف شده است.

گزارش TheElec همچنین به مشخصات بالاتری برای این نوع اشاره می‌کند، اما جزئیات فاش نشده باقی مانده است. شایعات قبلی از ارتقای احتمالی دوربین Z Fold 6 در مقایسه با Fold 6 استاندارد خبر داده بودند.

منبعی در زنجیره تامین سامسونگ نشان می‌دهد که توسعه Z Fold 6 باریک‌تر در سه ماهه اول 2024 آغاز شده است. با توجه به چرخه توسعه معمولی یک ساله سامسونگ برای تلفن‌های رده بالا، عرضه با تاخیر در مقایسه با استاندارد Z Fold 6 با این اطلاعات مطابقت دارد.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا