گوشی موبایل

طراحی گوشی وان پلاس نورد 4 لو رفت

شرکت وان پلاس طی سال های گذشته سری نورد خود را با پیشرفت های بزرگی رو به رو کرد. در این بین بزودی باید شاهد معرفی گوشی وان پلاس نورد 4 باشیم که بزودی یعنی روز 16 جولای رونمایی خواهد شد.

یکی از نکات کلیدی درمیان طرح‌های متعددی که به‌صورت آنلاین منتشر شده است، پستی در X توسط @OnePlusClub است که گوشی را با شکوه تمام و ظاهراً تمام رنگ‌هایی را که برند قصد دارد آن را عرضه کند نشان می‌دهد. یک روکش سبز نعنایی دو رنگ وجود دارد. رنگ نقره ای و رنگ مشکی ساده.

به نظر می رسد روکش نقره ای نیز با شیارهای بزرگ در عقب تعبیه شد. رنگ‌های سبز و مشکی دارای سطوح پشتی کاملاً مسطح با گوشه‌های مورب قبل از کناره‌های صاف هستند. هر سه پایان، زبان طراحی جدید را با چیدمان دوربین جدید به نمایش می گذارند. اکنون این دو دوربین به صورت افقی با ماژول‌های فلاش LED در یک صفحه اما در فاصله‌ای از هم قرار گرفته‌اند.

طراحی گوشی وان پلاس نورد 4 لو رفت

چیزی که از همین تصویر نیز قابل مشاهده است، وجود سوئیچ کشویی هشدار سه مرحله ای است که ادامه حضور آن را در گوشی های هوشمند رده بالا (غیر CE) Nord تایید می کند.

فاش‌های جدید (جاسازی‌شده در بالا) و تیزرهای خود OnePlus همچنین به استفاده از فلز برای عرضه‌های آتی آن اشاره می‌کنند که شامل وان پلاس نورد 4 نیز می‌شود. سایر تصاویر زنده اخیراً فاش شده از همان تلفن به وضوح یک شاسی فلزی U شکل را نشان می‌دهند. ، که پنل پشتی را یکپارچه می کند و در قسمت بالایی اطراف دوربین ها باز می شود.

بسیار جالب خواهد بود که ببینیم گوشی هوشمند نهایی چگونه به نظر می‌رسد، زیرا خاطرات سال‌های گذشته را یادآوری می‌کند، زمانی که تلفن‌ها معمولاً از طراحی‌های تمام فلزی استفاده می‌کردند که به معنای «بالا بودن» است. در یک یادداشت جانبی، وان پلاس نورد 4 نشان داده شده در این تصاویر ما را به یاد سری Pixel 2 و Pixel 3 می اندازد.

منبع
gadgets360

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا