گوشی موبایل

فعالیت روی ساخت گلکسی زد فولد 6 اولترا موقتا تعطیل شد

شرکت سامسونگ در روز 10 جولای از نسل جدید گوشی های هوشمند تاشو از جمله گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 رونمایی خواهد کرد. تاکنون شایعاتی درباره یک مدل جدید با نام گلکسی زد فولد 6 اولترا یا اسلیم منتشر شد که دارای نمایشگر کاور بیرونی نسبت به نسخه استاندارد است.

اطلاعات درباره گلکسی زد فولد 6 اولترا کم است. مدلی که باریک ترین گوشی تاشو بوده و به رقیب جدی آنر مجیک V2 تبدیل می شود. آنر این ماه گوشی تاشو مجیک V3 خود را عرضه می کند که حتی از مجیک V2 نیز باریک تر است. به طور مشابه، شایعه شده که شیائومی در حال کار بر روی میکس فولد 4 است که گفته می شود مشخصات فوق العاده باریکی نیز دارد.

عدم عرضه فولد 6 اولترا می تواند نشانه این باشد که طراحی سامسونگ برای این دستگاه به اندازه کافی باریک نبوده تا بتواند رقابت کند. همچنین ممکن است شرکت به سادگی تصمیم گرفته باشد منابع را در جای دیگری متمرکز کند. صرف نظر از دلیل، این آخرین شایعه تصویری از یک فرصت از دست رفته برای سامسونگ را ترسیم می کند.

فعالیت روی ساخت گلکسی زد فولد 6 اولترا موقتا تعطیل شد

برای سال‌ها، سامسونگ بازیگر غالب در بازار گوشی‌های تاشو بوده است. با این حال، گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که سهم آنها از بازار در حال کاهش است، به‌ویژه در مقایسه با نوآوری‌های تهاجمی تولیدکنندگان چینی. شایعه شده است که زد فولد 6 آینده تنها دارای ارتقاهای جزئی است که ممکن است نتواند سطح نوآوری لازم برای حفظ سهم بازار را ارائه دهد.

هنوز مشخص نیست که آیا فولد 6 اولترا به دلیل محدودیت های فنی است یا یک تغییر استراتژیک توسط سامسونگ. اما یک چیز مسلم به نظر می رسد: به نظر می رسد نسل فعلی گوشی های تاشو تحت سلطه پیشرفت های شرکت های چینی است.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا