گوشی موبایل

اندروید 14 به گوشی موبایل Nothing Phone 1 رسید

هفته گذشته، هیچ چیز به‌روزرسانی پایدار اندروید 14 را برای تلفن (2) خود منتشر نکرد ، و این هفته توجه به تلفن (1) ، اولین گوشی هوشمند این شرکت که سال گذشته منتشر شد، جلب شد.

اکنون نسخه بتای باز اندروید 14 برای همه دارندگان تلفن (1) که به اندازه کافی ماجراجو هستند تا نرم افزار بتا را روی دستگاه های خود اجرا کنند، در دسترس است. همانند به‌روزرسانی برای تلفن (2)، تلفن (1) نیز با نام Nothing OS 2.5 شناخته می‌شود. همانطور که از نامش پیداست، این مهم‌ترین به‌روزرسانی از زمان عرضه Nothing OS 2.0 است که در اوایل سال جاری در کنار تلفن (2) عرضه شد.

Nothing Phone 1

بسیاری از ویژگی‌های جدید در داخل بسته‌بندی شده‌اند: صفحه سفارشی‌سازی بازطراحی‌شده هم برای صفحه قفل و هم برای صفحه اصلی، امکان تبدیل عکس پس‌زمینه به یک کاغذ دیواری پویا، کاغذدیواری‌های تک رنگ جدید، تم رنگی تک رنگ جدید، ژست دوبار فشار دادن دکمه پاور قابل تنظیم ، گزینه های میانبر بیشتر در قفل صفحه، روشی سریعتر برای گرفتن اسکرین شات به همراه ویرایشگر اسکرین شات جدید، ویجت های جدید، انیمیشن Glyph جدید برای زمانی که از NFC استفاده می شود، طراحی جدید پیکان ژست عقب، طرح بندی تنظیمات سریع جدید، و مهمتر از همه برای برخی – امکان تنظیم آهنگ زنگ و صدای اعلان به طور جداگانه!

همچنین بهبودهای پایداری برای دوربین و همچنین “پایداری کلی سیستم برای تجربه ای مطمئن تر و روان تر” وجود دارد.

اگر علاقه مند هستید، به منبع لینک شده در زیر بروید و مراحل را برای ورود به این نسخه بتای باز دنبال کنید. باید یک APK دانلود کنید و سپس به تنظیمات > سیستم > به‌روزرسانی به نسخه بتا بروید. تمام جزئیات در منبع زیر موجود است.

فراموش نکنید که این یک نسخه بتا است و به همین دلیل، ممکن است همه چیز اشتباه شود. بهتر است قبل از سوار شدن به قطار بتا از تمام اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، فقط برای اینکه در قسمت امن باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا