تکنولوژی

پادکست های اپل به طور خودکار رونوشت ها را در iOS 17.4 تولید می کنند

دریافت پادکست جدید باید خیلی زود آسان‌تر شود. اپل اعلام کرده که پادکست‌ها را به‌طور خودکار رونویسی می‌کند، که باعث می‌شود افراد بیشتری از قسمت‌ها لذت ببرند.

پادکست اپل به سازندگان این امکان را می‌دهد که رونوشت خود را برای نمایش آپلود کنند یا اپل را برای ایجاد یکی انتخاب کنند. با این حال، برخی از هشدارها وجود دارد که باید از آنها آگاه بود. وقتی قسمت آپلود شد، پادکست‌های اپل باید شروع به ایجاد رونویسی کنند. با این حال، تا زمانی که در دسترس قرار گیرد، «تأخیر کوتاهی» دارد، بنابراین افرادی که مشتاق هستند پادکست مورد علاقه خود را فوراً پخش کنند، باید برای مدت زمان نامشخصی منتظر بمانند (اپل به پادکست‌ها می‌گوید حداقل 24 ساعت پس از آپلود یک قسمت به آن فرصت بدهند).

این احتمال وجود دارد که هرچه اپیزود طولانی‌تر باشد، آماده شدن رونویسی بیشتر طول می‌کشد. همچنین اگر قسمت‌هایی از ضبط با صدای درج شده پویا تغییر کند، رونویسی به‌روزرسانی نمی‌شود و اشعار موسیقی نمایش داده نمی‌شود.

پادکست های اپل به طور خودکار رونوشت ها را در iOS 17.4 تولید می کنند

پادکست‌ها باید الزامات کیفی اپل را برای رونویسی صحیح قسمت‌هایشان رعایت کنند. به گفته اپل، پادکست‌هایی با افرادی که روی یکدیگر صحبت می‌کنند یا موسیقی ممکن است به خوبی رونویسی نداشته باشند. اگر شخصی تصمیم بگیرد فایل خود را آپلود کند، باید فایل VTT یا SRT باشد. یک پادکستر همچنین می‌تواند رونویسی را برای دقت بیشتر ویرایش کند.

رونویسی‌های پادکست اپل باید در بهار در iOS 17.4 به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و فرانسوی راه‌اندازی شود. این ویژگی در بیش از 170 کشور و منطقه در دسترس است و قسمت‌های قدیمی‌تر به مرور زمان رونویسی می‌شوند. اپل همیشه سعی داشته در نسخه جدید سیستم عامل iOS خود ویژگی‌های بهتری بیافزاید و مشکلات نسخه‌های قبل را برطرف سازد.

در نسخه iOS 17.4 هم چنین مواردی را می‌توان شاهد بود و حتی گفته شده سیستم عامل iOS 18 با تغییرات قابل توجه از راه خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا