تکنولوژی

برنامه رسمی مایکروسافت برای بهبود عملکرد در ویندوز 10 و 11 منتشر شد

آیا می‌دانستید که مایکروسافت یک اپلیکیشن رسمی برای افزایش عملکرد در ویندوز 10 و 11 دارد؟ در اکتبر 2022، این شرکت برنامه موسوم به “PC Manager” را با چند ابزار داخلی راه‌اندازی کرد که برای بهینه‌سازی عملکرد، کمی سرعت بخشیدن به کارها و نگه داشتن رایانه شما از نظر نرم افزاری در حالت خوب است. این برنامه از پیش نمایش خارج نیست و می‌توانید آن را از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید.

Microsoft PC Manager در ویندوز 10 و 11 (x64 و ARM) در دسترس است. برای کسانی که آن را دانلود می‌کنند، مایکروسافت وعده راه‌حل‌های یک کلیک برای بهینه‌سازی عملکرد و استفاده از رم، پاک کردن درایوهای شما از فایل‌های ناخواسته، عیب‌یابی بخش‌های سیستم عامل، محافظت در برابر ویروس با کمک پلت‌فرم Microsoft Defender، مسدود کننده پاپ آپ برای ویندوز را داده است.

برنامه‌ها (ما نمی‌دانیم که آیا می‌تواند پیام‌های ثابت OneDrive را برای فعال کردن پشتیبان‌گیری مسدود کند)، و موارد دیگر. این شرکت می‌گوید این برنامه «به چهار مفهوم محصول ساده، روان، نزدیک به بومی، کارآمد و امن، و خالص بدون مزاحمت پایبند است». در واقع، این برنامه بومی ویندوز 11 به نظر می‌رسد و ویژگی‌های بسیار زیادی را بدون تحت فشار قرار دادن کاربر ارائه می‌دهد.

برنامه رسمی مایکروسافت برای بهبود عملکرد در ویندوز 10 و 11 منتشر شد

علاوه بر تعمیر و نگهداری اولیه، برنامه Microsoft PC Manager برخی از امکانات اضافی مانند نوار ابزار شناور با نشانگر استفاده از RAM (متاسفانه، بدون ردیابی CPU یا GPU، فقط حافظه)، لینک به Snipping Tool، امکان پین کردن سریع وب سایت‌ها ارائه می‌دهد. حتی نوعی از Task Manager داخلی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد فرآیندهای در حال اجرا را مرور کنید، ببینید هر کدام چقدر RAM مصرف می‌کنند و کسانی که منابع رایانه شما را درگیر می‌کنند را بکشید. می‌توانید نوار شناور را روی صفحه نگه دارید یا آن را در یک نوار کناری تاشو پنهان کنید.

مایکروسافت در تلاش بوده برنامه‌های کارآمدی را ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا