تکنولوژی

قابلیت ریمیکس کردن ویدئوها به یوتیوب شورت رسید

یوتیوب به تازگی یک ویژگی جدید منتشر کرده که به کاربران امکان می‌دهد موزیک ویدیوها را ریمیکس کرده و آنها را به Short تبدیل کنند. این به شما امکان داده پارامترهای مختلفی را از یک موزیک ویدیوی تمام قد تنظیم کنید تا چیزی کاملاً منحصر به فرد ایجاد کنید. آیا این شبیه به TikTok است؟ قطعاً مانند TikTok به نظر می‌رسد.

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. فقط روی «ریمیکس» روی یک موزیک ویدیو ضربه بزنید. با چهار گزینه روبرو خواهید شد: صدا، صفحه سبز، برش و همکاری. شما فقط می‌توانید یکی را انتخاب کنید، پس عاقلانه انتخاب کنید. ابزار صدا کاری را انجام می‌دهد که شما فکر می‌کنید. این صدا را حذف کرده و به شما امکان می‌دهد از آن در YouTube Short خود استفاده کنید. این همان چیزی است که در TikTok بسیار محبوب بوده و بسیاری از کاربران با کلیپ‌های صوتی مختلف همگام سازی می‌کنند. این ابزار صدا برای هر موزیک ویدیو و اکثر آهنگ هایی که به طور خودکار در پلتفرم آپلود شده اند در دسترس است.

قابلیت ریمیکس کردن ویدئوها به یوتیوب شورت رسید

Green Screen همه چیز را یک قدم جلوتر می‌برد. این ویدیو را به پس‌زمینه تبدیل می‌کند که می‌توانید جلوی آن یا هر چیز دیگری برقصید. ابزار Cut فقط یک قسمت پنج ثانیه‌ای از ویدیو را که می‌توانید به هر Short اضافه کنید، برش می‌دهد. در نهایت، Collab یک ویدیوی کنار هم ایجاد می کند که Short شما را در کنار محتوای اصلی قرار می‌دهد. یوتیوب می‌گوید این گزینه عالی برای زمانی است که «شما و دوستانتان» می‌خواهید در کنار هنرمند اصلی، رقص خود را به نمایش بگذارید.

این ویژگی در حال حاضر در برنامه تلفن همراه در دسترس است، اگرچه ممکن است هنوز برای همه کاربران عرضه نشده باشد. اگر می خواهید بررسی کنید، فقط برنامه را باز کنید، روی یک موزیک ویدیو کلیک کنید و به دنبال گزینه “ریمیکس” بگردید. شایان ذکر است که بسیاری از این ویژگی‌ها قبلاً برای سازندگان Shorts در دسترس بودند، اما نه در یک برگه مفید.

اگر از کاربران یوتیوب شورت هستید این ویژگی را به کار گیرید.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا