تکنولوژی

سامسونگ طراحی گلکسی بادز 3 را تغییر می دهد

شایعه شده که سامسونگ با سری جدید گلکسی بادز 3، طراحی جدیدی را برای شکل “لوبیای کلیه” گلکسی بادز ارائه خواهد کرد. بر اساس گزارش های منتشر شده از یک نشریه کره ای، یک ساقه به طرح اضافه می شود که آن را طولانی تر می کند و چیزی شبیه به جوانه زدن لوبیا می شود.

در حالی که توضیحات بالا هنوز به نوعی مبهم است و هیچ تصویری از نمونه اولیه در دسترس نیست، افزودن یک پایه نشان دهنده شباهت طراحی به AirPods اپل است.

سامسونگ از ابتدا همین طراحی را ارائه کرده و کیفیت مکالمه با آن به دلیل عدم اشاره مستقیم میکروفون به سمت منبع صدا پایین تلقی می شود. افزودن پایه ای مانند AirPods می تواند بهبود جنبه را برای سامسونگ آسان تر کند.

علاوه بر این، طراحی پیش بینی شده می‌تواند فضای بیشتری را برای اجزای داخلی فراهم کند. از فضای اضافی می‌توان برای بسته‌بندی باتری بزرگ‌تر برای عمر باتری تک جلسه‌ای بالاتر یا افزودن تجهیزات اضافی که برای ویژگی‌های مرتبط با هوش مصنوعی ضروری هستند استفاده کرد.

سامسونگ طراحی گلکسی بادز 3 را تغییر می دهد

این شرکت اوایل سال جاری با به‌روزرسانی ویژگی تفسیری خود را به گلکسی بادز اضافه کرد. سامسونگ ممکن است در حال برنامه‌ریزی برای اضافه کردن ویژگی های مرتبط با هوش مصنوعی به هدفون های خود باشد که ممکن است به منابع سخت افزاری بیشتری نیاز داشته باشد.

برای کسانی که نمی‌دانند، گلکسی بادز 2 در حال حاضر چندین حسگر از جمله ژیروسکوپ را در خود جای داده است که امکان ردیابی حرکت سر را فراهم می‌کند و زمانی که سرشان را برای بیش از 10 دقیقه پایین نگه دارند، به کاربران اطلاع می‌دهند. می تواند به جلوگیری از درد گردن و کمر کمک کند.

با این حال، در حال حاضر هیچ ویژگی ردیابی سلامتی وجود ندارد، جایی که این شرکت در واقع بر روی جنبه تمرکز کرده و روی یک دستگاه اختصاصی، Galaxy Ring، فقط برای هدف کار می کند. اگر سامسونگ عملکردهای مشابهی را به محصول صوتی آینده خود اضافه کند که مطمئناً از افزایش حجم داخلی بهره می برد، شوکه کننده نخواهد بود.

با این حال، هدفون های Galaxy Buds 2 و Buds 2 Pro در حال حاضر به ترتیب 5.0 گرم و 5.5 گرم وزن دارند که نسبتاً سنگین تر از بسیاری است و افزودن منابع سخت افزاری بیشتر ممکن بوده آن را حتی سنگین تر کند. با این وجود، سامسونگ احتمالاً هر کاری را که با سری Buds 3 انجام می دهد در رویداد آتی Galaxy Unpacked که برای 10 جولای برنامه ریزی شده است، آشکار خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا