تکنولوژی

واتساپ و آزمایش فیلتر جدید چت‌ های مورد علاقه برای اندروید

واتساپ، پلتفرم پیام‌رسان محبوب، در حال حاضر یک ویژگی جدید و هیجان‌انگیز را برای آزمایش‌کنندگان بتا اندروید خود ارائه می‌کند، یک فیلتر چت مورد علاقه. این آپدیت، نسخه 2.24.12.7، با هدف ارتقای تجربه کاربری با اجازه دادن به کاربران برای دسترسی آسان به مهم ترین مکالمات و گروه های خود، طراحی شده است.

واتساپ تمامی آزمایش‌کنندگان بتا را تشویق می‌کند تا آخرین بروزرسانی را از فروشگاه Google Play نصب کنند تا این ویژگی جدید را تجربه کنند. اگرچه ممکن است فوراً در دسترس همه نباشد، اما به تدریج در روزهای آینده برای کاربران بیشتری عرضه می شود.

این ویژگی که پیشتر برای تب تماس ها در دسترس بود، اکنون به تب چت ها نیز گسترش یافته است. آزمایش‌کنندگان بتا که آخرین به‌روزرسانی را نصب کرده‌اند، اکنون می‌توانند با فیلتر جدیدی آزمایش کنند که به آنها امکان می‌دهد به سرعت چت‌های مورد علاقه‌شان، از جمله مخاطبین و گروه‌های فردی را پیدا کنند. این یک گام مهم در جهت اولویت بندی و سازماندهی مرتبط ترین مکالمات در برنامه است.

برای راحت‌تر کردن این ویژگی، کاربران می‌توانند موارد دلخواه را مستقیماً در برگه چت یا از طریق بخش اختصاصی «مورد علاقه‌ها» در تنظیمات برنامه اضافه کنند. این بخش به کاربران اجازه می دهد تا چت های مورد علاقه خود را با افزودن، حذف یا مرتب کردن مجدد مخاطبین و گروه ها مدیریت کنند. علاوه بر این، کاربران همچنین می‌توانند مستقیماً از صفحه اطلاعات چت، چت‌ها را به موارد دلخواه اضافه کنند، که این فرآیند سریع و آسان است.

واتساپ و آزایش فیلتر جدید چت‌ های مورد علاقه برای اندروید

انتظار می‌رود این ویژگی جدید با فراهم کردن دسترسی سریع به چت‌ها و گروه‌هایی که اغلب با آنها تماس گرفته می‌شود، کارایی کاربر را افزایش دهد. با از بین بردن نیاز به پیمایش در میان مکالمات متعدد برای یافتن آنهایی که بیشترین اهمیت را دارند، در وقت کاربران صرفه جویی می کند. علاوه بر این، این ویژگی سازماندهی کلی در برنامه را بهبود می بخشد و کاربران را قادر می سازد تا مهم ترین چت های خود را به راحتی در دسترس نگه دارند.

معرفی فیلتر چت های مورد علاقه با تلاش های مداوم واتس اپ برای بهبود تجربه کاربری و برآوردن نیازهای در حال رشد کاربران هماهنگ است. از آنجایی که این ویژگی در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا قرار دارد، انتظار می‌رود قبل از عرضه برای مخاطبان گسترده‌تر، بر اساس بازخورد کاربران، اصلاحات بیشتری انجام شود.

واتساپ در حال حاضر با چالش های متعددی مواجه است. اخیرا اپل این اپلیکیشن را از فروشگاه چینی حذف کرده است و دولت هند بر سر رمزگذاری چت با این شرکت درگیر است.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا