تکنولوژی
موضوعات داغ

نحوه مشاهده رمز عبور ذخیره شده در مایکروسافت اج

مایکروسافت اج مرورگری محبوب است که به کاربران امکان می دهد رمز عبور خود را برای وب سایت ها و برنامه های مختلف ذخیره کنند. این می تواند ورود به سیستم را آسان تر کند، اما گاهی اوقات ممکن است رمز عبوری را که ذخیره کرده اید فراموش کنید. خوشبختانه، چند روش برای مشاهده رمزهای عبور ذخیره شده در مایکروسافت اج وجود دارد.

ابتدا Edge را باز کنید. روی دکمه بیضی (که شبیه سه نقطه افقی است) در گوشه سمت راست بالای هر پنجره کلیک کنید. در منوی ظاهر شده، “تنظیمات” را انتخاب کنید.

رمز عبور ذخیره شده در مایکروسافت اج

در صفحه تنظیمات، مطمئن شوید که در برگه «نمایه‌ها» هستید، به پایین بروید تا به قسمتی با عنوان کیف پول مایکروسافت برسید، سپس روی «گذرواژه‌ها» کلیک کنید.

رمز عبور ذخیره شده در مایکروسافت اج

در صفحه گذرواژه ها، لیستی از هر وب سایتی را می بینید که نام کاربری و رمز عبور آن را در Edge ذخیره کرده اید. لیست را نگاه کنید، وب سایت مورد نظر خود را برای رمز عبور پیدا کنید، سپس روی آن کلیک کنید.

"</a

در هر دو ویندوز و مک، یک کادر ظاهر می شود که از شما می خواهد قبل از نمایش رمز عبور، حساب کاربری سیستم خود را احراز هویت کنید. رمز عبور (یا پین) مورد استفاده برای ورود به رایانه خود را وارد کنید و روی «OK» کلیک کنید.

رمز عبور ذخیره شده در مایکروسافت اج

پس از اینکه اطلاعات حساب سیستم خود را وارد کردید، نام کاربری (یا ایمیل، بسته به اینکه وب سایت چگونه ورود به سیستم را انجام می دهد) و رمز عبور خود را با تعدادی ستاره پنهان می بینید. روی نماد چشم کوچک در کنار رمز عبور خود کلیک کنید تا آن را نشان دهید.

رمز عبور ذخیره شده در مایکروسافت اج

تمام تلاش خود را بکنید تا آن را حفظ کنید تا زمانی که می توانید، اما در برابر اصرار برای نوشتن آن روی کاغذ مقاومت کنید زیرا ممکن است دیگران آن را پیدا کنند. اگر معمولاً در مدیریت رمزهای عبور مشکل دارید، معمولاً بهتر است به جای آن از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید .

 

منبع
howtogeek

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا