تکنولوژی

ویژگی Instant Hotspot اندروید 15 به گوشی سامسونگ نخواهد رسید

گوگل در حال کار بر روی بهبود اندروید 15 برای عرضه در اواخر امسال است. طبق معمول، نسخه جدید سیستم عامل تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید را معرفی می کند که برخی از آنها کاملاً اصلی نیستند. Instant Hotspot یکی از این موارد اضافه شده به اندروید 15 است و گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که برای دستگاه‌های گلکسی سامسونگ عرضه نخواهد شد.

اول از همه، ویژگی جدید Instant Hotspot اندروید چیست؟ به طور خلاصه، این ابزار کوچکی است که به تبلت اندرویدی یا کروم بوک اجازه می دهد فوراً به شبکه هات اسپات تلفن متصل شود.

اگر از تبلت  اندرویدی یا Chromebook بدون Wi-Fi در مجاورت تلفن خود استفاده کنید، یک پنجره بازشو خواهید دید که از شما می پرسد آیا می خواهید از شبکه نقطه اتصال تلفن خود استفاده کنید یا خیر و این روند یکپارچه است.

به همان اندازه که برای کاربران دستگاه گلکسی آشنا به نظر می رسد راحت به نظر می رسد. گوگل می‌گوید دلیل آشکاری که چرا Hotspot فوری به One UI نمی‌آید، در همین جاست.

ویژگی Instant Hotspot اندروید 15 به گوشی سامسونگ نخواهد رسید

اگر به نظر می رسد که پیشتر با چیزی مانند Hotspot فوری گوگل در دستگاه گلکسی خود مواجه شده اید، احتمالاً با آن رو به رو خواهید شد. رابط کاربری One UI سامسونگ دارای ویژگی به نام Auto Hotspot است که همان عملکرد Instant Hotspot را انجام می دهد.

تفاوت این است که Hotspot فوری گوگل با هر تبلت اندرویدی و کروم بوک کار می کند، در حالی که هات اسپات خودکار سامسونگ فقط با دستگاه های گلکسی کار می کند، تا زمانی که آنها یک حساب سامسونگ یا گروه خانواده مشترک دارند.

منبع
sammobile

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا