تکنولوژی

Google TV و GLAAD مجموعه ای از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی LGBTQ+ را برای ماه غرور ارائه می دهند

Google TV  و GLAAD، بزرگترین سازمان مدافع LGBTQ+ در جهان، برای ارائه مجموعه ای از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی برجسته LGBTQ+ به منظور جشن گرفتن ماه غرور 2024، با هم همکاری کرده اند.

این محتوا در بخش اختصاصی خود در Google TV تبلیغ می شود، بنابراین نیازی به جستجوی آن در سرویس های پخش جریانی مختلف نیست. Google TV همچنین پوشش زنده و رایگان با پشتیبانی تبلیغاتی (FAST) از رژه های غرور را در سراسر جهان ارائه می دهد.

برخی از نکات برجسته محتوای منتخب عبارتند از:

فیلم ها:

  • مهتاب (2016): این فیلم برنده اسکار بر روی سه دوره تعیین کننده از زندگی یک مرد تمرکز می کند زیرا او هم در دنیای پیچیده اطراف خود و هم در دنیای گیج کننده درون حرکت می کند.
  • پاریس در حال سوختن است (1990): مستندی باورنکردنی درباره فرهنگ «توپ» شهر نیویورک در دهه 1980 و جامعه LGBTQ+ که آن را بسیار جذاب کرده است.
  • اما من یک مربی تشویق کننده هستم (1999): این فیلم کمدی کلاسیک کالت، ناتاشا لیون جوانی را بازی می کند که مجبور می شود برای “درمان” تمایلات جنسی خود به یک اردوگاه تبدیل درمانی برود.
  • پرتره بانوی در آتش (2019): این فیلم زیبا که قبلاً در فهرست برخی از «بهترین فیلم‌های تمام دوران» قرار دارد، بر رابطه بین یک اشراف زاده و نقاشی که مأمور به کشیدن پرتره او شده است تمرکز دارد.

برنامه های تلویزیونی:

Yellowjackets (2021): این نه تنها یکی از بهترین نمایش های LGBTQ+ در حافظه اخیر است، بلکه تنها یکی از بهترین نمایش ها به طور کلی است. این یک ترکیب عجیب از یک داستان کمدی بقا، ترسناک، بلوغ و موقعیت است و کار می کند.

ویل و گریس (1998): این کمدی کمدی کلاسیک نامزد 96 جایزه بزرگ امی شده است و اولین سریال تلویزیونی پربیننده تلویزیون ایالات متحده است که در آن شخصیت های اصلی همجنس گرا بازی می کنند.

آنچه در سایه ها انجام می دهیم (2019): این نمایش خنده دار به سبک مسخره ای بر خون آشام هایی تمرکز دارد که سعی می کنند زندگی خود را در جامعه مدرن در استاتن آیلند بگذرانند.

برای اطلاعات بیشتر و برای تماشای این محتوا، به Google TV مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا