تکنولوژی

سری تبلت شیائومی پد 7 تاییدیه EEC گرفت

شیائومی چندین دستگاه را برای عرضه در روزهای آینده برنامه‌ریزی کرده است و برخی از آنها به تازگی با شماره مدل خود در وب سایت گواهی EEC رویت شده اند، اگرچه نام نامگذاری شده تایید نشد. شماره مدل این دستگاه نشان می‌دهد که این دستگاه نزدیک به رونمایی است، هرچند در حال حاضر نمی‌توان چیزی را مشخص کرد.

دستگاهی با شماره مدل 2409FPCC4G در وب سایت گواهی EEC با نام تجاری POCO و نام محصول گوشی ظاهر شده است. این نام توسط گواهی از طریق لیست تأیید نمی شود، اگرچه شماره مدل گوشی هوشمند نشان می دهد این تلفن هوشمند می تواند در ماه اکتبر سال جاری عرضه شود. این شماره مدل پیشتر گزارش نشده بود که در هیچ وب‌سایت گواهی دیگری نیز ظاهر نشد، بنابراین بسیاری از موارد پنهان باقی مانده است.

سری تبلت شیائومی پد 7 تاییدیه EEC گرفت

دو دستگاه با نام تجاری شیائومی نیز در وب سایت گواهی EEC که تبلت های آینده آن هستند، فهرست شده اند. این تبلت‌ها با شماره مدل 2410CRP4CG و 24091RPAD ظاهر شده‌اند، اگرچه فهرست این نام را تأیید نمی‌کند. اخیرا XIAOMITIME شیائومی پد 7 و شیائومی پد 7 پرو را در سورس کد HyperOS با نام‌های رمز “uke” و “muyu” مشاهده کرده است. این گزارش می گوید که 2410CRP4CG را می توان با شیائومی پد 7 پرو مرتبط کرد در حالی که 24091RPAD با شیائومی پد 7 سازگار است. پیش از این انتظار می رفت که نسخه پرو سری تبلت با شماره مدل 24018RPACG مرتبط شود.

در کنار این دستگاه ها، دو گوشی هوشمند Redmi با شماره مدل 24094RAD4G و 24115RA8EG نیز در وب سایت گواهی EEC ظاهر شده اند. این لیست نام را تأیید نمی کند و بار دیگر گزارش نشده که این تلفن های هوشمند پیشتر در وب سایت های گواهی ظاهر شده‌اند. طبق شماره مدل این گوشی‌های هوشمند، این دستگاه‌ها باید بین اکتبر تا دسامبر عرضه شوند.

 

منبع
thetechoutlook

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا