تکنولوژی

کورنینگ از شیشه محافظ برای گوشی های میان رده رونمایی کرد

کورنینگ به تازگی Gorilla Glass 7i را معرفی کرده است، محصول جدیدی به طور خاص برای گوشی های هوشمند میان رده و مقرون به صرفه طراحی شده است. این ارتقاء جدید در مقایسه با نسخه‌های قدیمی‌تر گوریلا گلس که در بسیاری از دستگاه‌های میان‌رده در حال حاضر در بازار استفاده می‌شوند، محافظت بهتری در برابر سقوط و خراش ایجاد می‌کند.

کورنینگ عرضه نسخه های قدیمی گوریلا گلس (مانند گوریلا گلس 5 که در سال 2016 عرضه شد) در گوشی های میان رده را دلیلی برای معرفی 7i می داند. آنها نیاز به راه‌حلی مدرن‌تر را تأیید می‌کنند که به تولیدکنندگان گوشی‌های مقرون‌به‌صرفه پاسخ می‌دهد و در عین حال با روند نمایشگرهای باکیفیت در دستگاه‌های میان‌رده مطابقت دارد.

کورنینگ از شیشه محافظ برای گوشی های میان رده رونمایی کرد

طبق بیانیه مطبوعاتی کورنینگ ، شیشه جدید بهبودهای قابل توجهی در دوام ارائه می دهد. آزمایش‌های آزمایشگاهی آن‌ها نشان می‌دهد که 7i می‌تواند در برابر قطرات تا 1 متر بر روی یک سطح ناهموار (مانند آسفالت) دوام بیاورد، در حالی که شیشه‌های آلومینوسیلیکات رقیب معمولاً در ارتفاعات بسیار پایین‌تر (حدود 0.5 متر یا کمتر) شکست می‌خورند.

فراتر از محافظت در برابر سقوط، شیشه Gorilla Glass 7i در مقایسه با برخی دیگر از شیشه های پوششی آلومینوسیلیکات لیتیوم موجود در بازار، دو برابر مقاومت در برابر خراش دارد. به نظر می رسد این یک راه حل جدید امیدوارکننده برای تولید کنندگان گوشی های هوشمند میان رده است که محافظت بهتری را بدون هزینه اضافی ارائه می دهد.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا