تکنولوژی

تصاویر تبلیغاتی محصولات آینده سامسونگ لو رفت

تنها یک ماه از رویداد Unpacked بعدی سامسونگ باقی مانده است، اما اطلاعات فاش شده برای شروع برخی پیش‌بینی‌ها به اندازه کافی وجود دارد. برای مثال، می‌توانیم گوشی های تاشو، گلکسی رینگ و موارد دیگر این شرکت را ببینیم. با این حال، یک گزارش جدید ممکن است آنچه را که باید در ماه جولای شاهد آن باشیم، فاش کند.

کارشناس صنعت Evan Blass مجموعه ای از تصاویر را منتشر کرده است که قرار است اعلامیه هایی را که سامسونگ قصد دارد در Unpacked بعدی ارائه کند را فاش می سازد. تصاویر مورد بحث به هم ریخته هستند، اما آنقدر واضح هستند که تشخیص دهند چه دستگاه هایی در رندرها وجود دارد.

در ابتدا، ما می بینیم که به نظر می رسد مواد بازاریابی برای Galaxy Z Fold 6 و Galaxy Z Flip 6 باشد. در تصویر ویژه قابل توجه است زیرا به نظر می رسد یک تصویر مشابه با آنچه تصور می شود باشد. به عنوان یک رندر بازاریابی رسمی که به طور ناخواسته توسط سامسونگ قزاقستان فاش شده است. این رندر نشان داد که این گوشی‌ها بدنه جعبه‌تری نسبت به قبل خواهند داشت، با گوشه‌های مربعی و لبه‌های صاف.

به نظر می رسد دسته بعدی تصاویر گلکسی رینگ را در سه رنگ و گلکسی واچ 7 را به نمایش می گذارد. به لطف شکایت علیه اورا، می‌دانیم که سامسونگ قصد دارد حلقه گلکسی را در ماه آگوست در ایالات متحده عرضه کند. عرضه در ماه آگوست با اعلام جولای و پیش‌سفارش‌ها پس از Unpacked مطابقت دارد.

در مورد گلکسی واچ 7، می دانیم که غول فناوری قصد دارد مدل های 40 و 44 میلی متری را عرضه کند. ما همچنین می دانیم که غول فناوری قصد دارد یک گلکسی واچ 7 اولترا را عرضه کند، اما تشخیص اینکه چه دستگاهی را در این تصاویر می بینیم دشوار است.

اگر می‌پرسید Galaxy Watch FE، Galaxy Buds 3 و Galaxy Buds 3 Pro کجا هستند، در این تصاویر وجود ندارند. روز گذشته، افشاگری ادعا کرد که می‌توانیم هر دو نسخه گلکسی بادز جدید را قبل از Unpacked ببینیم. در همین حال، افشاگر Arsene Lupine در پست X  ادعا کرد که گلکسی واچ FE در 24 ژوئن عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا