تکنولوژی

ترازو هوشمند شیائومی S200 Blue Edition رونمایی شد

ماه گذشته، شیائومی ترازو هوشمند MIJIA S200 را معرفی کرد. ترازو شیائومی S200 Blue Edition اکنون در چین رونمایی شده است. ترازو S200 قادر است چهار پارامتر بدنه را در یک زمان اندازه گیری کند. اندازه‌گیری با دقت بالا تا حدی به لطف حسگر فولاد منگنز E شکل و با دقت بالا انجام می‌شود.

سنسور دارای حداقل تقسیم بندی 0.05 کیلوگرم است در حالی که ترازو دارای محدوده وزنی 0.1 کیلوگرم تا 150 کیلوگرم است. می تواند به طور هوشمند حالت هایی را برای اندازه گیری کارآمد خود تعیین کند.

شیائومی S200 Blue Edition همچنین می تواند وزن استاندارد را بر اساس قد و سن کاربر محاسبه کند. این یک پیشنهاد کنترل وزن معقول به کاربر برای کاهش خطرات سلامتی ناشی از رژیم های کاهش وزن بدون نظارت ارائه می دهد. همچنین پارامترهای بدن مانند وزن و BMI را در زمان واقعی اندازه گیری می کند. برنامه تلفن همراه MIJIA داده های زیادی از جمله روند وزن در بازه های زمانی مشخص هفته ها، ماه ها و سال ها را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ترازو هوشمند شیائومی S200 Blue Edition رونمایی شد

ترازو هوشمند از تست تعادل پشتیبانی می کند. کاربر می تواند روی یک پا روی ترازو بایستد و از برنامه MIJIA برای به دست آوردن داده‌ها و درک هماهنگی، ثبات و پاسخگویی بدن استفاده کند. این برنامه می تواند اطلاعات حداکثر 36 نفر را به طور همزمان ذخیره کند. همچنین از اتصال به یک ورودی بلوتوث و همچنین وزن تصادفی افراد بدون ذخیره داده های همراه پشتیبانی می کند.

ترازو شیائومی S200 Blue Edition با قیمت 69 یوان (10 دلار) عرضه می شود. می توانید آن را از Xiaomi Mall، Xiaomi Youpin و JD.com خریداری کنید. در حال حاضر هیچ نشانه ای در مورد در دسترس بودن جهانی و قیمت ترازو جدید شیائومی MIJIA وجود ندارد.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا