تکنولوژی

انتشار تصاویری از اکشن کم Insta360 Go 3S

Insta360 که به خاطر دوربین های 360 چشمگیر خود شناخته می شود، قرار است مدل جدیدی به نام اکشن کم Insta360 Go 3S را در 13 ژوئن معرفی کند. قبل از رونمایی، ایگور بوگدانوف (@Quadro_News) افشاگر پرکار، رندرها و مشخصات رسمی اکشن کم را به اشتراک گذاشته است.

Go 3S احتمالاً یک ارتقاء تکراری نسبت به Insta360 Go 3 سال گذشته خواهد بود. همانطور که در رندرها مشاهده می کنید، طراحی جمع و جور مدل قبلی خود را حفظ کرده است، که هنوز هم به نظر ما مانند یک تیک تاک بزرگ با کره چشم است.

به نظر می رسد بزرگترین پیشرفت، جهش به فیلمبرداری 4K باشد. اکشن کم Insta360 Go 3S دارای حداکثر وضوح 2.7K با سرعت 30 فریم بر ثانیه است. افزایش وضوح می تواند Go 3S را برای کاربرانی که فیلم های واضح تر را در اولویت قرار می دهند جذاب تر کند.

انتشار تصاویری از اکشن کم Insta360 Go 3S

افشای اطلاعات همچنین نشان می دهد که Go 3S سازگاری با لوازم جانبی Action Pod موجود را حفظ خواهد کرد. این لوازم جانبی دوربین کوچک را به یک دوربین اکشن سنتی تر تبدیل می کند و ویژگی های اضافی را در کنار وضوح تصویر بهبود یافته ارائه می دهد.

اکشن کم همچنین در لیست آمازون ظاهر شد که به گزینه ذخیره سازی 128 گیگابایتی اشاره داشت. این فهرست همچنین مجموعه ای از ویژگی ها را پیشنهاد می کند که تا حد زیادی شبیه به Go 3 فعلی است.

تاریخ عرضه جهانی Go 3S هنوز مشخص نیست. در حالی که عرضه آن در چین برای 13 ژوئن تنظیم شده است، هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا این یک نسخه انحصاری خواهد بود یا اینکه آیا یک نسخه گسترده تر برنامه ریزی شده است، وجود ندارد.

در مجموع، گزارش ها حاکی از ارتقای تدریجی سری Insta360 Go است. جهش به ضبط ویدیوی 4K یک پیشرفت خوشایند است، اما جزئیاتی مانند قیمت و در دسترس بودن جهانی ناشناخته باقی مانده است. برای دریافت تصویر کامل از Go 3S باید منتظر اعلام رسمی Insta360 باشیم.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا