تکنولوژی

گلکسی بادز به‌زودی صدای بهبودیافته با Galaxy کروم بوک ارائه می کند

گوگل به شدت در تلاش است تا ChromeOS را بهبود بخشد تا آن را جایگزین مناسبی برای macOS و Windows کند. در حال حاضر این یک سیستم عامل مدرن کامل نیست، اما گوگل شروع به ایجاد تغییرات اساسی در اصول ChromeOS کرده است. این، از جمله موارد دیگر، کیفیت صدای بی سیم کروم بوک ها را بهبود می بخشد.

بنابراین، وقتی گلکسی بادز خود را در آینده به Galaxy کروم بوک خود متصل کنید، کیفیت صوتی بهبود یافته ای دریافت خواهید کرد. گوگل اعلام کرده است که چندین بخش از پشته فناوری اندروید را به ChromeOS می آورد. این شامل فورک هسته لینوکس اندروید و چندین فریمورک است. این امر سرعتی را که Google می‌تواند ویژگی‌های پیشرفته را به ChromeOS بیاورد و ادغام آن با دستگاه‌های اندروید مانند تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و ساعت‌های هوشمند را بهبود بخشد، افزایش می‌دهد. همچنین سازگاری با لوازم جانبی مانند هدفون های بی سیم را به شدت بهبود می بخشد.

گلکسی بادز به‌زودی صدای بهبودیافته با Galaxy کروم بوک ارائه می کند

اولین تغییرات در حال حاضر با ChromeOS 122 انجام شده است. اکنون از پشته فلوراید اندروید برای لینوکس به جای پشته استاندارد لینوکس BlueZ استفاده می کند. این تغییر از سال 2021 تحت آزمایش بوده است. این پشته بلوتوث کدک‌های صوتی بی‌سیم با کیفیت بالاتر از جمله AAC، aptX، aptX HD و LDAC را ارائه می‌کند.

همچنین از Bluetooth LE Audio پشتیبانی می‌کند که کیفیت و قابلیت اطمینان بهتری نسبت به SBC  ارائه می‌دهد. همراه با کدک‌های با کیفیت بالاتر، ChromeOS جفت‌سازی سریع‌تر، اتصال بلوتوث قوی‌تر و فرآیند تست بهبودیافته‌تر نیز خواهد داشت.

بنابراین، می‌توانید انتظار داشته باشید که Galaxy کروم بوک شما حتی با دستگاه‌هایی مانند گلکسی بادز 2 پرو که از AAC و Bluetooth LE Audio پشتیبانی می‌کند، بهتر کار کند.

منبع
sammobile

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا