تکنولوژی

گلکسی واچ 7 تاییدیه اندونزی را کسب کرد

انتظار می رود سامسونگ سری گلکسی واچ 7 را در کنار گلکسی زد فولد 6، فلیپ 6 و گلکسی رینگ در رویداد گلکسی آنپکد که برای 10 جولای برنامه ریزی شده است، رونمایی کند. با این حال، گلکسی واچ 7 با شماره مدل SM-L300 پیشتر تایید شد. قبل از رونمایی آن از طریق پلتفرم صدور گواهی مخابرات اندونزی.

در حالی که این لیست اطلاعات بیشتری در مورد سری گلکسی واچ 7 به جز شماره مدل فاش نمی کند، به لطف لیست گواهی FCC از قبل اطلاعات کمی در مورد این سری می دانیم.

گلکسی واچ 7 تاییدیه اندونزی را کسب کرد

گلکسی واچ 7 در مجموع در چهار مدل SM-L300، SM-L305، SM-L310 و SM-L315 عرضه می شود. طبق فهرست FCC، مدل‌های SM-L300 و SM-L310 فقط Wi-Fi خواهند بود در حالی که دو مدل دیگر اتصال LTE را نیز ارائه می‌کنند. طبق شایعات قبلی، مدل ها در دو سایز مختلف 40 میلیمتری و 44 میلیمتری عرضه خواهند شد.

گلکسی واچ 7 نیز در لیست گواهی ها تایید شده است که از شارژ بی سیم 15 واتی پشتیبانی می کند که نسبت به پشتیبانی از شارژ 10 واتی سری گلکسی واچ 6 پیشرفت قابل توجهی دارد. همچنین ممکن است این بار یک مدل اولترا وجود داشته باشد که انتظار می رود گلکسی واچ اولترا نامیده شود. رندرهای لو رفته از مدل Ultra طراحی متفاوتی با نمایشگر دایره ای در یک قاب مربعی شکل را نشان می دهد.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا