تکنولوژی

طرح Basic اسپاتیفای برای ایالات متحده معرفی شد

در ابتدای این ماه، اسپاتیفای قیمت طرح Premium خود را 1.00 دلار افزایش داد و از 10.99 دلار ماهانه به 11.99 دلار در ماه رسید. دلیل اصلی این جهش قیمت، عرضه اخیر پشتیبانی از کتاب صوتی بر روی این پلتفرم بود. با طرح «جدید» پریمیوم، 15 ساعت زمان گوش دادن به کتاب صوتی در ماه دریافت می‌کنید.

مشکل این است که کاربرانی که به کتاب‌های صوتی اهمیت نمی‌دهند، ناگهان برای سرویسی که استفاده نمی‌کنند، هزینه بیشتری می‌پردازند. اسپاتیفای اکنون با طرح جدید اسپاتیفای Basic خود، راه حلی را در ایالات متحده ارائه می دهد. طرح Basic هر ماه 10.99 دلار هزینه دارد و فقط شامل موسیقی و پادکست می شود.

این مهم است که بدانید تنها طرح پریمیوم قدیمی با همان قیمت قدیمی است! ما واقعاً مطمئن نیستیم که چرا اسپاتیفای تصمیم گرفت کارها را به این روش انجام دهد. چرا طرح جدیدی را راه‌اندازی نکرد که شامل کتاب‌های صوتی با کمی افزایش هزینه باشد و سپس به مردم امکان تغییر را بدهد؟ در مقابل، همه افراد Premium را مجبور کرد که بیشتر بپردازند و اکنون اگر کتاب‌های صوتی نمی‌خواهند، باید به‌صورت دستی به Basic بروند.

طرح Basic اسپاتیفای برای ایالات متحده معرفی شد

صرف نظر از حرکات پنهانی Spotify در اینجا، بسیار خوب است که می بینیم افرادی که از افزایش قیمت ناراحت بودند، گزینه ای برای بازگرداندن همه چیز به حالت عادی با این طرح جدید Basic دارند.

احتمالاً این تنها طرح جدیدی نیست که اسپاتیفای امسال شاهد آن خواهیم بود. احتمالاً در سال 2024 یک ردیف ساخت سال در راه است که به کاربران امکان دسترسی به صدای بدون افت را می دهد که کیفیت بالاتری نسبت به آهنگ های فشرده شده اسپاتیفای Basic و Premium دارند. با این حال، با توجه به اینکه کل کاتالوگ اپل موزیک بدون ضرر است و نیازی به پول بیشتری برای دسترسی به آن ندارد، اسپاتیفای ممکن است تا زمان راه‌اندازی این سطح به اصطلاح “Hi-Fi” برای بازی خیلی دیر باشد.

منبع
androidauthority

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا