تکنولوژی

آپدیت One UI 6.1.1 عملکرد دوربین اس 24 اولترا را در فضای باز بهبود می بخشد

تنها چند هفته تا دومین رویداد Unpacked سال فاصله داریم که انتظار می‌رود سامسونگ گلکسی Z Flip6، Galaxy Z Fold6، Galaxy Watch7، Galaxy Watch Ultra و سری Galaxy Buds3 را معرفی کند. همچنین انتظار می‌رود که سامسونگ بتواند آپدیت One UI 6.1.1 را معرفی کند که گمان می‌رود گوشی‌های تاشو جدید روی آن اجرا شوند.

سامسونگ گلکسی اس 24 اولترا در اوایل سال جاری عرضه شد و یکی از بهترین سیستم دوربین را نسبت به هر گوشی هوشمندی ارائه می کند. اگر می‌توان به جدیدترین نکته‌ای که IceUniverse ارائه کرده است، باور کرد، آپدیت One UI 6.1.1 برای S24 Ultra عملکرد دوربین در فضای باز پرچمدار ممتاز را بهبود می‌بخشد.

سامسونگ گلکسی اس 24 اولترا هنگام عکاسی در فضای باز مشکلاتی دارد، جایی که دوربین بیش از حد سناریو را در معرض نور قرار می دهد، به خصوص زمانی که اشیاء درخشان مانند گل ها در نور شدید خورشید گرفته می شوند. طبق نکته IceUniverse در X، به‌روزرسانی One UI 6.1.1 عملکرد دوربین سامسونگ گلکسی اس 24 اولترا را بهینه می‌کند و مصرف‌کنندگان تصاویر بهتری در فضای باز، به‌ویژه در مناطق بسیار روشن دریافت خواهند کرد.

آپدیت One UI 6.1.1 عملکرد دوربین اس 24 اولترا را در فضای باز بهبود می بخشد

هنگام عکاسی در حالت خودکار در نور خورشید، دوربین به طور خودکار اشیا را روشن می کند که دقیق نیست. در حال حاضر، برای دریافت نوردهی صحیح، دارندگان سری Galaxy S24 باید از حالت دستی استفاده کنند و روشنایی را کاهش دهند.

به غیر از بهبود دوربین، به‌روزرسانی One UI 6.1.1 همچنین انتظار می‌رود ویژگی‌های جدید Galaxy AI را به سری Galaxy S24 و بعداً برای مدل‌های قدیمی‌تر بیاورد. از سوی دیگر، اپل امسال به دلیل محدودیت‌های DMA (قانون بازارهای دیجیتال) که در سال 2022 رسمی شد، نمی‌تواند ویژگی‌های هوش مصنوعی خود و سایر به‌روزرسانی‌های iOS 18 را در اروپا اجرا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا