تکنولوژی

رابط کاربری One UI 7 قابلیت قفل کردن برنامه دارد

اکنون انتظار می رود One UI با رابط کاربری One UI 7 ویژگی جدیدی به نام App Lock را دریافت کند. این خبر از سوی Tarun Vats در X (توئیتر سابق) منتشر شده است. قابل ذکر بوده که این یک افزودنی کاملاً جدید به One UI نخواهد بود و در نسخه های قبلی One UI در مناطق خاصی وجود داشت. اپل همچنین در حال توسعه عملکردهای مشابهی است که ممکن بوده سامسونگ را تشویق کند تا این ویژگی را برای One UI 7 دنبال کند.

ویژگی App Lock در حال حاضر در One UI 6 وجود ندارد. می‌توانید تصویر صفحه‌ای را در بالا مشاهده کنید، که ویژگی موجود در نسخه توسعه‌یافته One UI را نشان می‌دهد. این در بخش ویژگی های پیشرفته در برنامه تنظیمات است. در حال حاضر، در دستگاه‌هایی که روی One UI 6.1 اجرا می‌شوند، ویژگی «App Lock» را در زیر Dual Messenger در بخش ویژگی‌های پیشرفته مشاهده نخواهید کرد.

رابط کاربری One UI 7 قابلیت قفل کردن برنامه دارد

ذکر این نکته ضروری است که همچنان می‌توانید برنامه‌ها، اسناد و فایل‌های خود را در پوشه امن پنهان کنید. شما فقط باید این ویژگی را برای اولین بار راه‌اندازی کنید و یک نمونه جدید از آن برنامه را نصب کنید. با این حال، اگر مایل به انجام تمام مراحل نصب نیستید و فقط یک قفل برنامه ساده می خواهید، ویژگی آینده می‌تواند برای شما مناسب باشد.

چند ویژگی مفید مشابه دیگر مانند Samsung Pass، Auto Blocker، Secure Folder و Private Share در حال حاضر در One UI موجود است. با این وجود، ویژگی App Lock در حال حاضر در حال توسعه بوده و این شرکت ممکن است این ویژگی را در رابط کاربری One UI 7 آینده ارائه دهد یا ندهد.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا