تکنولوژی

تصاویر رسمی گلکسی واچ اولترا سامسونگ منتشر شد

سامسونگ محصولات زیادی را برای ماه آینده آماده کرده است، از تاشوهای جدید، ساعت‌های هوشمند، گلکسی رینگ، هدفون‌ و شاید بیشتر. پیشتر رندرهایی از گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 دیده بودیم و اکنون زمان آن رسیده است که توجه خود را به سری گلکسی واچ آینده و گلکسی بادز معطوف کنیم.

تصاویر رسمی گلکسی واچ اولترا سامسونگ منتشر شد

ایوان بلاس، یک منبع معتبر برای افشای فناوری، تصاویر بازاریابی رسمی گلکسی واچ اولترا، واچ 7، گلکسی بادز 3 پرو و گلکسی بادز 3 استاندارد را به اشتراک گذاشته است. بدون شک گلکسی واچ اولترا، اولین ساعت هوشمند اولترا سامسونگ، محور اصلی این افشاگری است. می توان آن را با یک نوار ناهموار نارنجی که در بدنه مربعی منحصربفردش با صفحه نمایش دایره ای در بالای آن قرار گرفته است، مشاهده کرد.

تصاویر رسمی گلکسی واچ اولترا سامسونگ منتشر شد

جالب اینجاست که سیستم اتصال بند اختصاصی به طرز جالبی شبیه به ساعت اپل است. سامسونگ مدت‌هاست که از نوارهای فنری برای ساعت‌های هوشمند خود استفاده می‌کند که سازگاری گسترده‌تری با بندهای شخص ثالث ارائه می‌دهند. با این حال، به نظر می رسد که سامسونگ اکنون قصد دارد ساعت جدید اولترا خود را در این زمینه بیشتر شبیه به ساعت اپل بسازد.

تصاویر رسمی گلکسی واچ اولترا سامسونگ منتشر شد

این گزارش همچنین نگاهی به گلکسی واچ 7 استاندارد دارد. این ساعت طراحی قبلی خود، ساعت 6 را حفظ کرده و دارای نوار سبز رنگ است. با تغییر تمرکز روی صدا، Blass تصاویر Galaxy Buds 3 و Galaxy Buds 3 Pro را حذف کرد. هر دو مدل از طراحی براق و ساقه مانند اپل AirPods برخوردارند. اگرچه گوشی ها در مقایسه با ایرپادز اپل لبه تیزتری دارند، اما شباهت آشکاری وجود دارد، به خصوص با گلکسی بادز 3 سفید رنگ قابل توجه است. نکته قابل توجه، این مدل بدون نوک سیلیکونی عرضه می شود.

تصاویر رسمی گلکسی واچ اولترا سامسونگ منتشر شد

Galaxy Buds 3 Pro با روکش خاکستری تیره و درب محافظ شفاف خود متمایز است. مدل Pro نقاط سیلیکونی راحت مدل های قبلی Galaxy Buds را حفظ می کند. با نزدیک شدن به رویداد Unpacked، انتظارات برای رونمایی رسمی از این محصولات بسیار است. انتظار داریم گلکسی واچ اولترا موردتوجه قرار گیرد.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا