تکنولوژی

آپدیت جدیدی برای تبلت MatePad 11.5 S هوآوی منتشر شد

تبلت MatePad 11.5 S نسخه 11.5 اینچی هوآوی اولین آپدیت خود را با ویژگی مهم «مدیریت وظایف چند دستگاهی» دریافت می کند. همانطور که از نام آن پیداست، به شما این امکان را می دهد تا به راحتی چندین عملیات را بین چندین دستگاه بدون توقف کار مدیریت کنید.

این سازنده فناوری چینی اخیراً سری تبلت های 11.5 اینچی S MatePad را برای کاربران خانگی خود عرضه کرده است. این دو نوع اصلی را به ارمغان می آورد: نسخه استاندارد و نسخه اسمارت. هر دو مدل در حال حاضر اولین بروزرسانی خود را با چند افزونه و بهینه سازی جدید دریافت می کنند. طبق تغییرات، تبلت‌های هوآوی MatePad 11.5 S در حال دریافت سیستم عامل جدید با نسخه HarmonyOS 4.2.0.103 هستند.

 آپدیت جدیدی برای تبلت MatePad 11.5 S هوآوی منتشر شد

در حالی که نسخه برای هر دو مدل یکسان است، تغییرات اندکی متفاوت است. این به‌روزرسانی حاوی ویژگی برجسته «مدیریت وظایف چند دستگاهی» برای هوآوی MatePad 11.5 S است. در حالی که، نوع استاندارد بهبودهای پایداری سیستم را دریافت می کند. توجه داشته باشید که مدل کلاسیک از قبل این ویژگی را دارد.

این بروزرسانی به صورت مرحله ای در حال ارائه است و مدتی طول می کشد تا تمام واحدهای واجد شرایط در منطقه را پوشش دهد. برای دانلود دستی آخرین نسخه، می توانید تنظیمات سیستم را بررسی کنید. هر دو بسته استاندارد و Smart Edition به جز پردازنده Kirin مشخصات مشابهی دارند. اولی مجهز به چیپ 9000WL است در حالی که دومی یک تراشه 9000WM است.

 

منبع
huaweicentral

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا