تکنولوژی

شیائومی تست سیستم عامل HyperOS 2.0 را آغاز کرد

شیائومی براساس گزارش های تازه بدست آمده، تست سیستم عامل HyperOS 2.0 را آغاز کرد. اطلاعات جدید فاش شده توسط تیم XiaomiTime نشان داده  که HyperOS 2.0 به طور رسمی در حال تست است.

چند هفته بوده که اطلاعاتی در مورد HyperOS 2.0 منتشر شد. اما ما مطمئن نبودیم که آنها درست باشند. اکنون، تیم XiaomiTime اطلاعات مهمی کشف کرد که تایید می کند HyperOS 2.0 به طور رسمی در حال تست است.

سیستم عامل HyperOS 2.0 به طور رسمی در ماه اکتبر معرفی می شود. پیشتر هیچ پسوند OSBigversion وجود نداشت، در مقابل، یک پسوند [Bigversion] برای نسخه‌های اصلی MIUI وجود داشت. این افزونه Bigversion نسخه های اصلی MIUI را مشخص می کند.  این افزونه برای تمایز بین نسخه های HyperOS جدید به سرور OTA اضافه می شود. با افزونه جدید، نسخه‌های HyperOS جدید بدون هیچ مشکلی با خیال راحت به دستگاه شما می‌رسند. این نشان می دهد که توسعه HyperOS 2.0 به طور رسمی آغاز شده است.

شیائومی تست سیستم عامل HyperOS 2.0 را آغاز کرد

همچنین، نسخه‌های HyperOS دارای شماره‌های ساخت هستند که با V816 شروع می‌شوند. MIUI اولین بار در تاریخ 16.8.2010 منتشر شد. بنابراین شیائومی شماره ساخت را روی V816 قرار داده است. در واقع، موقعیت های مختلفی در رابطه با این شماره ساخت وجود دارد.

قبل از انتشار HyperOS 1.0، این نسخه جدید دارای شماره ساخت V15 بود. این نشان می دهد که HyperOS 1.0 یک MIUI 15 تغییر نام شده است. برخی از افراد پیش بینی کرده که شیائومی در حال ساخت یک سیستم عامل جدید است.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا