تکنولوژی

مایکروسافت ویژگی‌های جدید Bing Chat را که هفته گذشته اضافه شده است را برجسته می‌کند

بینگ چت مایکروسافت هنوز در مرحله پیش‌نمایش است، اما این شرکت سخت در تلاش است تا آن را غنی‌تر و قابل اعتمادتر کند. هفته گذشته، غول نرم‌افزاری چند ویژگی جدید قابل توجه را به چت بینگ اضافه کرد که باعث بهبود دسترسی و پشتیبانی بهتر بین دستگاه‌ها شد.

ابتدا، مایکروسافت یک ویژگی جدید Continue on phone را به مرورگر Bing Chat در Edge روی دسکتاپ اضافه کرد که به شما امکان می‌دهد چت‌های هوش مصنوعی خود را در تلفن خود از سر بگیرید. با نگه داشتن نشانگر ماوس، گزینه ادامه در تلفن در گوشه سمت راست بالای آخرین پاسخ چت ظاهر می شود. برای اینکه بتوانید جلسه چت خود را از سر بگیرید، یک کد QR به شما ارائه می شود که با استفاده از تلفن خود آن را اسکن خواهید کرد.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که باید برنامه های موبایل مایکروسافت اج یا بینگ را روی گوشی خود نصب کنید. همچنین، باید از یک حساب مایکروسافت هم در موبایل و هم در دسکتاپ استفاده کنید. همچنین، باید با استفاده از حساب مایکروسافت خود وارد Bing شوید تا بتوانید جلسات خود را در تلفن از سر بگیرید.

مایکروسافت هفته گذشته قابلیت Continue on گوشی را با کاربران منتخب آزمایش می کرد و اکنون به نظر می رسد که برای همه عرضه می شود.

مایکروسافت همچنین در حال آزمایش ادغام Bing Chat در Microsoft Launcher بتا دیده شد. و اکنون، پس از حدود یک هفته، غول فناوری ردموند، ادغام Bing Chat را برای همه کاربران Microsoft Launcher ارائه می‌کند و به افراد بیشتری کمک می‌کند تا کارآمد باشند. به عبارت دیگر، Bing Chat اکنون از طریق Microsoft Launcher در صفحه اصلی گوشی اندرویدی شما در دسترس است.

با این حال، می توانید از چت بینگ بینگ در صفحه اصلی اندروید خود بدون لانچر مایکروسافت استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اپلیکیشن موبایل بینگ را نصب کرده و ویجت بینگ را در صفحه اصلی خود پین کنید. اما برای کسانی که از Microsoft Launcher استفاده می کنند، نیازی به نصب برنامه Bing به طور جداگانه برای پرسیدن سؤالات از ChatGPT ندارید.

همانطور که توسط مایکروسافت مشخص شده است، می‌توانید در مورد نحوه عملکرد ویژگی‌ها برای شما بازخورد بدهید. در همین حال، غول نرم افزاری هر هفته ویژگی های جدیدی را به چت بینگ اضافه می کند. امیدواریم این هفته شاهد عملکردهای جدید قابل توجهی در بینگ چت باشیم.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا