تکنولوژی

هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو اپل 2024 معرفی می شود

زمانی که اپل هدست واقعیت ترکیبی Vision Pro را معرفی کرد ، برنامه مشخصی برای عرضه نداشت و فقط گفت که این دستگاه در اوایل سال آینده در دسترس خواهد بود. بر اساس گزارش جدید مارک گورمن از بلومبرگ ، “اوایل سال آینده” به معنای فوریه است. طبق گزارش ها، اپل طی چند هفته گذشته تولید این هدست را در چین افزایش داده و قصد دارد دستگاه ها را تا پایان ژانویه برای مصرف کنندگان آماده کند. برنامه این است که Vision Pro یک ماه پس از آن در دسترس قرار گیرد.

علاوه بر افزایش تولید، ظاهراً اپل به توسعه دهندگان ایمیلی ارسال کرده است که به آنها اطلاع داده است تا برنامه های خود را برای این هدست با جدیدترین ابزارها آزمایش کنند و نرم افزار خود را برای بازخورد به شرکت ارسال کنند.

گورمن می گوید که این نشانه دیگری از عرضه قریب الوقوع دستگاه است. در گزارش خود، گورمن همچنین مراحلی را که اپل برای عرضه یک دسته محصول کاملاً جدید انجام می دهد، شرح داد. آخرین باری که این شرکت یک محصول کاملاً جدید را معرفی کرد در سال 2015 بود که فروش اپل واچ را آغاز کرد، اما ویژن پرو جانوری متفاوت است که برای عرضه آن نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد.

از آنجایی که این هدست دارای چندین پیکربندی ممکن است و می‌توان آن را برای رفع نیازهای هر مشتری سفارشی کرد، ظاهراً اپل حداقل دو کارمند از هر فروشگاه خرده‌فروشی را برای آموزش در ماه ژانویه به دتر مرکزی خود می‌فرستد.

در آنجا نحوه چسباندن هدبند و مهر و موم نور دستگاه و همچنین نحوه قرار دادن لنزهای تجویزی به آنها آموزش داده می شود. ویژن پرو پس از عرضه به مشتریان 3499 دلار بازگرداند، اما Gurman قبلا گزارش داده بود که اپل در حال کار بر روی یک نسخه مقرون به صرفه تر (و کمتر قدرتمند) است که قیمتی بین 1500 تا 2500 دلار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا