گوشی موبایل

10 گوشی محبوب تاریخ مشخص شدند

منبع Visual Capitalist رتبه‌بندی محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند در تاریخ را تهیه کرده است. 10 دستگاه برتر شامل دستگاه‌هایی از دو برند نوکیا و اپل می‌شود. جالب است که نوکیا 3310 موفق نشد، نوکیا 3210 مرتبط با فروش 161 میلیون دستگاه تنها در جایگاه هفتم قرار گرفت.

در رتبه اول نوکیا 1100 قرار دارد، 250 میلیون دستگاه از این گوشی در شش سال فروخته شد. “برادر” او نوکیا 1110 تقریباً این موفقیت را تکرار کرد. خوب، 3 برتر توسط محبوب‌ترین تلفن‌های هوشمند اپل، سری آیفون 6 تکمیل می‌شود. سامسونگ کجاست؟ محبوب‎‌ترین دستگاه سامسونگ در بین 10 دستگاه برتر قرار نگرفت و گوشی فیچرفون مقرون به صرفه سامسونگ E1100 در رتبه یازدهم قرار گرفت.

برندهای مختلفی در طول سال‌ها فعالیت کردند تا بتوانند فروش بالایی در صنعت گوشی بدست آورند. اما اپل و نوکیا از جایگاه بالایی برخوردار بوده که توانستند به موفقیت بالایی دست یابند. این کمپانی‌ها از برندهای بزرگی بوده که توانستند به محبوبیت بالایی دست یابند. در لیست شاهد حضور گوشی‌هایی چون سری آیفون 11، آیفون ایکس آر، سری آیفون 6 اس، سری آیفون 6، سری آیفون 7 و چندی دیگر هستیم.

10 گوشی محبوب تاریخ مشخص شدند

به نوعی باید این لیست را اختصاص داد به برندهای نوکیا و اپل که توانستند به موفقیتی دست یابند. هرچند نوکیا به ثمر ننشست و نتوانست ادامه دهد اما اپل با قدرت برمحبوبیت خود افزوده و هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند آیفون خود را معرفی می‌کند. انتظار داریم در سال‌های آینده شاهد رونمایی از آیفونی باشیم که با تغییرات بزرگ خود بتواند محبوبیت بسیاری در فروش دست یابد.

پیدا نیست اپل سری آیفون 16 را با چه ویژگی و سخت افزار معرفی خواهد کرد. انتظار رفته شاهد گوشی‌های برجسته و جذابی باشیم که چهار مدل دارد و همگی از پردازنده نسل جدید سری A این شرکت قدرت می‌گیرند. پیش بینی شده بیشتر اطلاعات لو رفته به حقیقت تبدیل شود و با گوشی‌های جذاب آیفون 16 رو به رو شویم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا